Kategorie

Zakupy na raty

Raty przez Internet – Platforma Ratalna – zakupy i sprzedaż na raty

Language

O firmie

 

Hurtownia kosmetyczna Nov-Med Sp zo.o. 

NOV-MED Sp zo.o. to hurtownia kosmetyczna z Poznania, która ma w swojej ofercie wiele produktów do wykonywania zabiegów zarówno w gabinecie kosmetycznym jak i samodzielnie w domu. Bogata oferta profesjonalnych kosmetyków, urządzeń i aparatów do poprawy estetyki ciała to idealna oferta dla wszystkich salonów piękności i salonów odnowy biologicznej.
W hurtowni kosmetycznej NOV–MED Sp. zo.o. znajdziemy wszystkie produkty i urządzenia potrzebne do otwarcia profesjonalnego salonu kosmetycznego.

Oferowane produkty renomowanych marek dają 100% gwarancji jakości dobrze wykonanych zabiegów. Jeżeli nie mają Państwo wystarczających informacji o produkcie, bądź też nie są Państwo zdecydowani na zakup, organizujemy specjalne całkowicie darmowe szkolenia i prezentacje produktów. Mają również Państwo możliwość kupowania po ustalonych rabatach. Ceny umieszczone na naszej stronie są cenami brutto – dla klientów detalicznych. Salony kosmetyczne oraz firmy z nami współpracujące – obejmują ceny hurtowe. Jesteśmy otwarci na każdą uwagę i wskazówkę od Państwa. Żadnego pytania nie pozostawimy bez odpowiedzi.

Zapraszamy do współpracy.

                                                                                        NOV-MED Sp zo.o.